Наступна зустріч: 30 січня, 2021, 10:00.


ПАЛОМНИЦТВО ДО СВЯТО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКОГО ПОДВІР’Я (В КАРПАТАХ)


 В урочищі “Фавор” Вижницького району Чернівецької області функціонує Свято-Преображенське Подвір’я. Це – комплекс, домінантним в якому є двоповерховий дерев’яний архітектурний ансамбль із дев’ятьма куполами. Розташований в залісненій території на високогір’ї Буковинських Карпат з неперевершеним краєвидом і чудовою панорамою розлогого зеленого оксамиту полів, узлісь із цяточками гуцульських хат, неймовірної краси оприродненої вишиванки розташованого внизу села. Зелені барви карпатських пагорбів і, зокрема, самої гори, на якій розміщене Свято-Преображенське Подвір’я, нагадують гору Фавор, що знаходиться в Палестині. У головній будівлі архітектурного комплексу облаштовано невеличкий храм Преображення Господнього, кухня, трапезна та кімнати для паломників.

У Свято-Преображенському Подвір’ї в Карпатах щочетверга о 1200 год соборно звершується водосвятний молебень та акафіст Святому Преображенню Господньому з додаванням прохань і молитов за зцілення душ, видужання хворих на фізичні недуги, за подорожуючих, дітей і батьків, за щасливе одруження, за бездітне подружжя, мир і спокій в сім’ї, успішну торгівлю, за людей, які опинилися у важких життєвих обставинах, за виправлення та визволення в’язнів, за відвернення ворогів і примирення, викорінення ненависті й ворожнечі, за визволення від спокус, за одержимих, для позбавлення від впливу злих духів і збереження від диявола.

До участі в паломницьких поїздках запрошуються православні віруючі, учнівська і студентська молодь. Для проїзду з Чернівців до Свято-Преображенського Подвір’я і назад організовано транспорт. Паломники забезпечуються триразовим харчуванням і проживанням.

 


ПОДВІР’Я ІНСТИТУТУ В КАРПАТАХ 

 

 Духовних відпочинок для молоді 

Подвір’я Інституту побудоване з метою організації такого духовного осередку, в якому б для православної молоді різних вікових груп були створені найкращі умови повноцінного, морально здорового, сформованого за високими взірцями православного благочестя духовного відпочинку! Середовища де б комплексно були задіяними унікальні можливості відновлення й зміцнення духовних сил надприродною дією Божої благодаті у місці ревної і полум’яної молитви серед природної, Богом створеної краси Буковинських Карпат.


Унікальність гірського відпочинку

Подорож у Карпати особливо приваблива для молоді і як один із варіантів фізичної рекреації, можливості активного зимового відпочинку. Унікальність такого подорожування полягає в характерній для нього палітрі оздоровчих можливостей як фізичних, так і соціально-психологічних.

Це – різнопланова й цікава морально-виховна методика роботи з молоддю, що розвиває духовні, емоційно-вольові, інтелектуальні якості, формує відповідні позитивні риси характеру, фізичну силу, стійкість, витривалість, рішучість, здатність до взаємодопомоги та вирішення нестандартних ситуацій.

Саме завдяки поєднанню активного відпочинку, подорожуваннями гірськими вершинами за умов високоякісного рівня його організації, сприяє вихованню молодого покоління в кращих традиціях духовних цінностей, ідеалах християнської моралі, формуванню життєво необхідних навичок і вмінь, прививанню високих людських якостей.

 

 Хто може подорожувати в Карпатах?

 Програма розрахована на молодь віком від 14 років і старших, тобто всіх тих, хто бажає подорожувати гірськими масивами, вести здоровий спосіб життя, підвищувати інтелектуальний, культурний і фізичний рівень власного розвитку.

Основним завданням Подвір’я Інституту є залучення молоді до духовно оздоровчої, культурної та оздоровчо-профілактивної діяльності, що передбачає заняття різноманітними активностями з набуття відпочинково-оздоровчих умінь і навичок.


Цілорічний режим роботи

 Подвір’я Інституту є постійно діючим оздоровчо-виховним закладом із цілорічним режимом роботи. Працює в режимі постійної роботи (кожного дня без вихідних). Можна приїжджати в будь-які дні (будні чи вихідні).

Інститут має власні туристсько-рекреаційні локації в Чернівцях та Покутсько-Буковинських Карпатах, матеріально-технічну базу, кадрове забезпечення й спецоснащення для проведення гірських походів.


Матеріально-технічна база

 Подвір’я Інституту розташоване у мальовничому регіоні Карпат, де створені належні умови для гірського відпочинку. Тобто все необхідне для повноцінного оздоровлення та відпочинку молоді, розвитку її духовних творчих здібностей, занять фізичною культурою, природоохоронною та краєзнавчою роботою.


Екскурсійні тури духовними перлинами Чернівців і Буковинських Карпат, активний гірський відпочинок

Інститут працює не лише над постійним внутрішнім покращенням матеріального забезпечення своїх відпочинково-оздоровчих осередків, а й налагодженням паломницько-екскурсійної мережі зв’язків із визначними святинями Буковини, краєзнавчими центрами, що сприяє формуванню насичених паломницьких та культурних програм. Зокрема, піших і транспортних екскурсій до найближчих від туристсько-рекреаційних локацій Інституту відомих духовних, культурних та природних місцин Північної та Південної Буковини, Покутсько-Буковинських заповідних зон Карпат. Все це відкриває чудову перспективу унікальних можливостей активного відновлення духовних і фізичних сил, подорожування і комфортного проживання в оточенні живої гірської природи, створення якнайкращих умов для відпочинку православної молоді.


Мальовничі лісові краєвиди – ідеальні умови для відпочинку.

 Безпосередньо в урочищі “Фавор” можна помандрувати навколишніми гірськими вершинами, побувати біля водоспадів, гірських річок, порибалити на кришталево чистих водоймах із райдужною і струмковою фореллю, сходити по гриби, поласувати поживними лісовими ягодами або просто прогулятися зеленим, чистим лісом.

Комплексне природне оздоровлення та зміцнення організму.

Цілюще гірське повітря, заспокійливий гомін лісу, річок, природне середовище Карпат, загалом, сприятимуть загальному зміцненню організму, створять необхідні умови для його комплексного природного оздоровлення.


Відпочинок упродовж усього року 

 Карпатська природа – це прекрасне поєднання гір і пейзажів узлісь, полонин та лісів, привабливе упродовж всього року. В цій гірській місцевості надзвичайно вдале природне розташування безлічі схилів, які ідеально підходять для катання на лижах, санках, сноубордах чи сноутюбах.

Загалом, це – унікальні за красою, оздоровчими можливостями й географічним положенням місцини, придатні для відпочинку як у літній, так і в зимовий час.


Проживання і харчування

У Подвір’ї Інституту для православної молоді організоване проживання та якісне харчування з використанням натуральних та екологічно чистих продуктів.

Подвір’я Інституту запрошує молодь взяти участь у житті нашого духовно-відпочинкового центру! Ми відкриті для всіх бажаючих!

 Щиросердечно запрошуємо скористатися чудовою нагодою активного відпочинку, відновлення духовних і фізичних сил, подорожування і комфортного проживання в оточенні живої гірської природи, неймовірно цікавого й невимушеного спілкування

у колі друзів та однодумців! 

 

Як доїхати?

1-й спосіб: маршрутний автобус № 4, вул. Садова (біля парку Т.Г.Шевченка) до початку вул. Краматорська.

2-й спосіб: маршрутний автобус № 6, вул. Садова (біля парку Т.Г.Шевченка) до кінцевої зупинки вул. Заставнівська. Звідти перейти на вулицю Краматорську.

3-й спосіб: маршрутне таксі.

За детальнішою інформацією звертатися за адресою:

58004, м. Чернівці (мікрорайон “Роша”), вул. Краматорська, 1-В (дорога до корпусу нижче будинку №1), заїзд з вул. Рибінської,

тел: (0372) 51-53-64; + 38050-204-75-30, + 38068-533-53-30.

Електронна адреса: cpbicpbicpbi@gmail.com;

http://www.cpbi.info;

https://www.youtube.com/channel/UCMCXAZS8OwkxE7aXoQfJh2A/

VKontakte: https://vk.com/id258406645;

Facebook: https://www.facebook.com/100044769255884;

Instagram: https://www.instagram.com/institut1999/;

Twitter: https://twitter.com/cpbi1827