Наступна зустріч: 30 січня, 2021, 10:00.


 

 

 

МОЛОДІЖНА РАДА ІНСТИТУТУ

       

Одним із ключових завдань Молодіжної ради є віднайдення всіх обдарованих, творчо активних та ініціативних, реально спраглих до посиленої праці та успішного розвитку на ниві християнського благочестя молодих лідерів.

       

 Метою молодіжногї ради є проведення різноманітних заходів, які сприяють духовно-моральному вихованню молоді.


Детальніше про основні завдання Молодіжної ради інституту: 


¯ Всебічна підтримка соціально найбільш вразливої молоді: сиріт, напівсиріт, малозабезпечених молодих людей, молоді і дітей, які залишилися без батьківської опіки, дітей із малозабезпечених, багатодітних, неповних сімей, сімей з прийомними та усиновленими дітьми, які не мають змоги отримати якісну освіту через відсутність матеріальних і фінансових можливостей – допомогти безкоштовно здобути вищу освіту, навчатись у провідних вітчизняних і закордонних навчальних закладах.


¯ Накопичення, узагальнення й поширення досвіду соціальних активностей, різних видів діяльності віруючих молодих людей.  Налагодження духовних і культурних зв’язків між молоддю, надання допомоги та підтримки в реалізації молодіжних ініціатив.


¯ Організація спілкування православної молоді у формі діалогу, обміну думками, дискусій. Проведення круглих столів, конференцій, обговорення важливих для православної молоді питань у засобах масової інформації. Проведення зустрічей молодіжних груп та об’єднань.


¯ Створення, накопичення та збереження всієї необхідної для роботи інформації на власному сервері в електронній мережі, розробка спільних радіо- і телепередач, веб-сайтів.


¯ Організація дозвілля для молоді, які хочуть брати активну участь у церковному житті. Піклування про створення дозвіллєво-відпочинкових заходів, забезпечення всіх належних умов для бажаючих організувати повноцінний молодіжний чи родинний відпочинок.


¯ Створення умов для всебічного розвитку молодого покоління. Зокрема. сприяння щодо надання молоді можливостей відвідувати заняття гуртків, спортивних секцій, інтелектуальних і мистецьких клубів, де здійснюється православне виховання.


¯ Проведення соціальних, культурних заходів, акцій для дітей і молоді з малозабезпечених, багатодітних, неповних сімей, сімей з прийомними та усиновленими дітьми. Організація відпочинку та оздоровлення.


¯ Допомога у налагодженні культурних зв’язків між православною молоддю України та інших країн світу.


¯ Організація молодіжних фестивалів, семінарів, конференцій, з’їздів, конкурсів, конгресів, симпозіумів, таборів, зборів та інших культурних заходів (у тому числі і закордонних), які сприяють моральному та духовному вихованню молоді, зміцненню здоров’я і професійного самовизначення.


¯ Пропонує програми з підтримки соціально незахищених, осиротілих й малозабезпечених дітей, допомагає найбільш вразливим, потребуючим дітям і молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і не в змозі подолати їх самостійно.


¯ Сприяє розвитку духовної освіти, науки, релігійного мистецтва, фізичної культури, спорту й туризму, пропагує здоровий спосіб життя. Молодіжна рада піклується студентами та учнями різних навчальних закладів, допомагає талановитій творчій молоді різних регіонів України, створює умови для їх навчання, всебічного розкриття творчих здібностей.


Запрошуємо до участі в роботі Молодіжної ради інституту небайдужих буковинців, студентів та учнів різних навчальних закладів, представників усіх сфер суспільної діяльності.        


Контактні тел.: +38(0372) 51-53-64; +38(050) 204-75-30, +38(068) 533-53-30.

http://www.cpbi.info.ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ БОГОСЛОВСЬКИЙ ІНСТИТУТ, щиро та уклінно просить всіх допомогти у важливій та доброчесній справі, донести інформацію про безкоштовне навчання всім, хто не має змоги отримати якісну освіту через відсутність матеріальних і фінансових можливостей.