Вхід

Реєстрація

Реєстрація

Зареєструватись Вернутись

Відновлення паролю

Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти, на яку ми вишлемо лист для відновлення паролю.
Відновити Згадав

НОВИНИ


ЗУСТРІЧІ ПРАВОСЛАВНОЇ МОЛОДІ В ЧЕРНІВЦЯХ!

ПРАВОСЛАВНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР БУКОВИНИ ЗАПРОШУЄ МОЛОДЬ НА ХРИСТИЯНСЬКІ ЗУСТРІЧІ В ЧЕРНІВЦЯХ!

Мета зустрічей:

 обговорення широкого кола питань, які цікавлять сучасну молодь;

 можливості надання всебічної допомоги та реальної підтримки молодим людям;

 знайомства з молоддю інших регіонів України;

 налагодження товариських стосунків з ініціативними, креативними та активними молодими людьми краю і всієї країни.

Зустрічі проходитимуть у Чернівецькому православному богословському інституті та на базі відпочинково-оздоровчого комплексу, спорудженого у мальовничому місці Карпат, де створені всі необхідні умови для гірського відпочинку.

Щиросердечно запрошуємо скористатися чудовою нагодою активного відпочинку, відновлення духовних і фізичних сил, подорожування і комфортного проживання в оточенні живої гірської природи, неймовірно цікавого й невимушеного спілкування у колі друзів та однодумців.

Учасники зустрічей забезпечуються триразовим харчуванням і житлом з усіма побутовими зручностями.

Запрошуються представники православних братств, недільних шкіл, парафій і вся активна християнська молодь України.

Для участі в молодіжних зустрічах майбутнім учасникам необхідно попередньо зареєструватися.

Дати та час зустрічей повідомлятимуться додатково.

ЗА ДЕТАЛЬНІШОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА АДРЕСОЮ:

58004, м. Чернівці, вул. Краматорська, 1-В,

тел.: (0372) 51-53-64; +38050-204-75-30, +38096-069-78-80.

АОКБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299 ЕДРПОУ 14360570,

р/р 4149.6293.9417.8271 (UAH);

4731.2191.1095.6707 (EUR);

4731.2191.1112.5336 (USD)

Електронна адреса: E-mail: cpbi@meta.ua;

Website: http://www.cpbi.info; Skype: cpbi;

Instagram: https://instagram.com/institut1999/;

VKontakte: https://vk.com/id258406645; Twitter: https://twitter.com/cpbi1827

Facebook: https://facebook.com/cpbi1827/; https://www.facebook.com/1CPBI/.  


ВСТУП НА БАКАЛАВРАТ І МАГІСТРАТУРУ

Чернівецький православний богословський інститут запрошує на навчання за освітніми ступенями бакалавра та магістра.

Підготовка висококваліфікованих фахівців у Чернівецькому православному богословському інституті здійснюється на всіх освітніх щаблях – бакалаврату, магістратури, аспірантури та докторантури.

Форми навчання: денна, вечірня, заочна і дистанційна.

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “ПРАВОСЛАВНЕ БОГОСЛОВ’Я (ТЕОЛОГІЯ)”

ЗА ДИСТАНЦІЙНОЮ ФОРМОЮ НАВЧАННЯ

Бакалавр православного богослов’я (теології). – спеціальність “Православне богослов’я (теологія). Вчитель богословських дисциплін та предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник”. (термін навчання – 4 роки).

Магістр православного богослов’я (теології). – спеціальність “Православне богослов’я (теологія). Викладач богословських, філософсько-релігієзнавчих та суспільствознавчих дисциплін, предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Педагог. Психолог”.(термін навчання – 2 роки).

За програмами освітньо-кваліфікаційного рівня “Бакалавр” та освітньо-кваліфікаційного рівня “Магістр” можуть навчатися:

- священнослужителі та церковнослужителі;- випускники загальноосвітніх шкіл, духовних училищ і духовних семінарій;

- викладачі дисциплін етико-морального спрямування державних навчальних закладів і церковних недільних шкіл;

- особи, які не мають можливості одержати високоякісні освітні послуги в традиційній системі освіти через професійну зайнятість, географічну віддаленість від навчальних закладів, за сімейними обставинами;

- особи з особливими потребами й особи, які мають медичні обмеження для здобуття освіти у вищих навчальних закладах з традиційними формами навчання;

- військові капелани, військовослужбовці, працівники правоохоронних органів, прикордонної та пенітенціарної служби;

- керівники державних органів управління різних рівнів;

- студенти, які бажають паралельно отримати іншу спеціальність;

- безробітні та особи, які бажають здобути другу освіту;

- громадяни України, які тимчасово або постійно проживають за кордоном. Україномовні громадяни зарубіжних країн.

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “ПРАВОСЛАВНЕ БОГОСЛОВ’Я (ТЕОЛОГІЯ), ДАВНЬОГРЕЦЬКА ТА НОВОГРЕЦЬКА МОВИ”

Бакалавр православного богослов’я (теології). – спеціальність “Православне богослов’я (теологія) та новогрецька мова. Перекладач новогрецької мови. Вчитель іноземної мови (новогрецька, англійська, румунська) Вчитель богословських дисциплін та предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник”. (термін навчання – 4 роки).

Магістр православного богослов’я (теології). – спеціальність “Православне богослов’я (теологія), давньогрецька та новогрецька мови. Перекладач давньогрецької і новогрецької мов. Викладач давньогрецької, латинської мов. Викладач іноземної мови (новогрецька, англійська, румунська). Викладач богословських, філософсько-релігієзнавчих та суспільствознавчих дисциплін, предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Педагог. Психолог”. (термін навчання – 2 роки).

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “ ПРАВОСЛАВНЕ БОГОСЛОВ'Я (ТЕОЛОГІЯ) ТА ІКОНОПИСНЕ МИСТЕЦТВО”

Бакалавр іконописного мистецтва – спеціальність “ Православне богослов’я (теологія) та іконописне мистецтво. Вчитель дисциплін у галузі мистецтвознавства. Вчитель богословських дисциплін і предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Художник-іконописець” (термін навчання – 4 роки).

Магістр іконописного мистецтва – спеціальність “ Православне богослов’я (теологія) та іконописне мистецтво. Викладач дисциплін у галузі мистецтвознавства та основ реставрації. Викладач богословських, філософсько-релігієзнавчих та суспільствознавчих дисциплін, предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Педагог. Психолог. Художник-іконописець, реставратор. Експерт-мистецтвознавець” (термін навчання – 2 роки).

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “ ПРАВОСЛАВНЕ БОГОСЛОВ'Я (ТЕОЛОГІЯ) ТА МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО”

Бакалавр музичного мистецтва – спеціальність “ Православне богослов’я (теологія) та музичне мистецтво. Керівник церковного хору. Вчитель церковного музичного мистецтва. Вчитель художньої культури, етики, естетики. Вчитель богословських дисциплін і предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Музикознавець” (термін навчання – 4 роки);

Магістр музичного мистецтва – спеціальність “ Православне богослов’я (теологія) та музичного мистецтво. Диригент церковного хору. Викладач церковного музичного мистецтва. Викладач методики музичного навчання, музично-теоретичних і диригентсько-хорових предметів. Викладач богословських, філософсько-релігієзнавчих та суспільствознавчих дисциплін, предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Педагог. Психолог. Музикознавець” (термін навчання – 2 роки).

Після закінчення терміну навчання студенти отримають диплом БАКАЛАВРА/BACHELOR і МАГІСТРА/MASTER європейського зразка. Здібні до наукової діяльності можуть продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі при інституті.

Метою богословського інституту є налагодження тісних освітніх контактів із обдарованою творчою молоддю як на регіональному, так і на загальнодержавному рівні.

Безумовно, саме в нашому навчальному закладі діти отримають усі можливості для здобуття престижної освіти, стануть духовно та всебічно інтелектуально розвинутими особистостями.

Тому запрошуємо на навчання всіх бажаючих на основі загальної середньої та вищої освіти.

Навчання проводиться в навчальному корпусі площею 1550 м2 за адресою: м. Чернівці, вул. Краматорська, 1-В, де розміщується церква в честь Трьох Святителів, навчальні та спальні кімнати, бібліотека, читальний зал, кухня, їдальня, медпункт.

Навчальні аудиторії укомплектовані сучасною комп’ютерною технікою з постійним доступом до електронної бібліотечної бази

Інституту і глобального мережевого простору Internet. Студенти забезпечуються необхідною навчальною та науковою літературою (підручниками, посібниками, довідниками, словниками), а також триразовим харчуванням і житлом з усіма побутовими зручностями.

На базі навчального закладу організовано хор, різноманітні творчі гуртки.

Для забезпечення активного дозвілля студентської молоді Інституту побудований відпочинково-оздоровчий комплекс в Карпатах. Це – унікальне за красою, оздоровчими можливостями й географічним положенням місце, придатне для відпочинку як у літній, так і в зимовий час.

Вступникам потрібно здати в канцелярію відповідні документи.

До прохання та анкети, поданої в паперовій формі, вступник додає: копію документа, що посвідчує особу ; автобіографію; копію свідоцтва про народження; копію ідентифікаційного коду; копію документа про освіту; свідоцтво про хрещення (оригінал); довідку про склад сім’ї за формою № 3; медичну довідку за формою 086-о; дві кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см.

ЗА ДЕТАЛЬНІШОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА АДРЕСОЮ:

58004, м. Чернівці, вул. Краматорська, 1-В,

тел.: (0372) 51-53-64; +38050-204-75-30, +38096-069-78-80.

АОКБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299 ЕДРПОУ 14360570,

р/р 4149.6293.9417.8271 (UAH);

4731.2191.1095.6707 (EUR);

4731.2191.1112.5336 (USD)

Електронна адреса: E-mail: cpbi@meta.ua;

Website: http://www.cpbi.info; Skype: cpbi;

Instagram: https://instagram.com/institut1999/;

VKontakte: https://vk.com/id258406645; Twitter: https://twitter.com/cpbi1827

Facebook: https://facebook.com/cpbi1827/; https://www.facebook.com/1CPBI/.


ПРИЙОМ ДО АСПІРАНТУРИ ТА ДОКТОРАНТУРИ

Чернівецький православний богословський інститут оголошує прийом до аспірантури та докторантури за такими спеціальностями: православне богослов’я, церковна історія, канонічне право, іконописне мистецтво та музичне мистецтво. форми навчання: денна, вечірня, заочна і дистанційна

Прийом в аспірантуру проводиться за програмамою доктора богослов’я та доктора мистецтва.

Для здобуття ступеня доктора богослов’я можуть бути зараховані особи, які закінчили вищі духовні навчальні заклади й отримали диплом магістра за спеціальністю “Православне богослов’я”, а також випускники світських вищих навчальних закладів, які здобули вищу освіту на рівні ступенів спеціаліста або магістра з інших спеціальностей.

Для здобуття ступеня доктора мистецтва можуть бути зараховані особи, які закінчили вищі духовні та світські художні, мистецькі навчальні заклади й отримали диплом магістра за спеціальністю “Іконописне мистецтво” та “Музичне мистецтво”.

Нормативний строк навчання в аспірантурі становить три роки.

Прийом у докторантуру проводиться за програмамою доктора богословських наук, доктора церковної історії, доктора канонічного права та доктора церковного мистецтвознавства

За програмою доктора богословських наук, доктора церковної історії, доктора канонічного права приймаються особи, які мають науковий ступінь доктора богослов’я (кандидата богослов’я) або науковий ступінь з інших галузей наук.

За програмою доктора церковного мистецтвознавства приймаються особи, які мають науковий ступінь доктора мистецтва (кандидата мистецтвознавства) або науковий ступінь з інших галузей наук.

Нормативний строк підготовки доктора наук у докторантурі – два роки.

Прийом до аспірантури та докторантури проводиться на кафедри:

1) Богослов’я; 2) Біблійної історії і текстології; 3) Церковної історії та мистецтва.

В інституті функціонує спеціалізована вчена рада із захисту дисертацій для здобуття наукових ступенів доктора богослов’я та доктора богословських наук, доктора церковної історії, доктора канонічного права зі спеціальності “Православне богослов’я”, доктора мистецтва та доктора церковного мистецтвознавства зі спеціальності “Іконописне мистецтво” та “Музичне мистецтво”.

Після захисту наукових дисертацій аспіранти отримують диплом ДОКТОРА БОГОСЛОВ’Я зі спеціальності “Православне богослов’я”, ДОКТОРА МИСТЕЦТВА зі спеціальності “Іконописне мистецтво” та “Музичне мистецтво”, а докторанти – диплом ДОКТОРА БОГОСЛОВСЬКИХ НАУК, ДОКТОРА ЦЕРКОВНОЇ ІСТОРІЇ, ДОКТОРА КАНОНІЧНОГО ПРАВА зі спеціальності “Православне богослов’я”, ДОКТОРА ЦЕРКОВНОГО МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА зі спеціальності “Іконописне мистецтво” та “Музичне мистецтво” ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА, визнаного в усіх країнах Європи.

Вступники подають прохання та заповнену анкету про вступ до аспірантури та докторантури ; копії дипломів (бакалавра і магістра ) про закінчення ВНЗа; копії додатків до дипломів; копії паспорта та ідентифікаційного коду;

ЗА ДЕТАЛЬНІШОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА АДРЕСОЮ:

58004, м. Чернівці, вул. Краматорська, 1-В,

тел.: (0372) 51-53-64; +38050-204-75-30, +38096-069-78-80.

АОКБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299 ЕДРПОУ 14360570,

р/р 4149.6293.9417.8271 (UAH);

4731.2191.1095.6707 (EUR);

4731.2191.1112.5336 (USD)

Електронна адреса: E-mail: cpbi@meta.ua;

Website: http://www.cpbi.info; Skype: cpbi;

Instagram: https://instagram.com/institut1999/;

VKontakte: https://vk.com/id258406645; Twitter: https://twitter.com/cpbi1827

Facebook: https://facebook.com/cpbi1827/; https://www.facebook.com/1CPBI/.


ПРАВОСЛАВНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР БУКОВИНИ (ПМЦБ)

розшукує:

Де?

- У селах і містах УКРАЇНИ.

Кого?

- Осіб віком від 14 до 25 років за такими характеристиками:

 творчих та активних, цікавих й амбітних, серйозних і наполегливих;

 тих, хто хоче розвиватися та вчитися;

 тих, хто прагне долучитися до реалізації молодіжної соціальної активності;

 тих, хто хоче познайомитися з молоддю інших регіонів України, налагодити товариські стосунки з однодумцями;

 тих, хто прагне живого спілкування, обговорення важливих суспільних та особистих проблем;

 тих, хто потребує допомоги та реальної підтримки;

 тих, хто готовий отримати досвід і створити портфоліо;

 бажаючих духовно та інтелектуально збагатитись, набути високих освітніх та наукових компетентностей у галузі:

 Мовознавства (секції: англійська, румунська та грецька мови);

 Комп’ютерних наук (секції: комп’ютерні системи та мережі, технології програмування, інформаційні системи, Internet-технології);

 Богослов’я (секції: богослов’я, біблійна історія, Закон Божий);

 Музичного мистецтва (секції: диригенство, хоровий спів);

 Фізичної культури (секції: бокс, туризм, лижний та санний спорт);

 тих, хто бажає відпочити та оздоровитися у мальовничому місці Карпат, де створені всі необхідні умови для гірського відпочинку як у літній, так і в зимовий час.

 Зокрема:

 тих, хто усім серцем поривається до реалізації чудових можливостей активної природної рекреації, відновлення власних духовних і фізичних сил;

 тих, хто готовий до захоплюючих пригодницьких подорожей або ж спокійного і комфортного проживання в оточенні живої гірської природи, серед унікальних за красою та оздоровчими можливостями й географічним положенням місцин;

 просто майбутнього вихованця нашої молодіжки;

Долучайтеся, бо з нами справді добре!

Родина ПМЦБ чекає на своїх майбутніх друзів, волонтерів і стажерів!

Обіцяємо:

 нашу християнську любов і справжню товариську підтримку;

 швидко навчати, допомагати та мотивувати!

Наші пріоритети:

o індивідуальний підхід і сприяння інтелектуальному та духовному розвитку кожної дитини;

o поглиблення знань із різних галузей освіти і науки;

o допомога у професійному самовизначенні, відповідно до інтересів і здібностей кожної молодої людини.

Коротко про завдання

Одним із ключових завдань Православного молодіжного центру Буковини є віднайдення всіх обдарованих, надзвичайно творчо активних та ініціативних, реально спраглих посиленої праці та успішного розвитку на ниві благочестя молодих лідерів.

Створення умов для всебічного розвитку молодого покоління. Сприяння щодо надання молоді можливостей відвідувати заняття гуртків, спортивних секцій, інтелектуальних і мистецьких клубів, де здійснюється православне виховання.

Сприяння та всебічна підтримка соціально вразливої молоді: сиріт, напівсиріт, малозабезпечених молодих людей, які не мають змоги отримати якісну освіту через відсутність матеріальних і фінансових можливостей, навчатись у провідних вітчизняних і закордонних навчальних закладах.

Православний молодіжний центр сприяє розвитку освіти, мистецтва, фізичної культури, спорту й туризму, пропагує здоровий спосіб життя. Піклується про студентів та учнів різних навчальних закладів. Допомагає талановитій творчій молоді. Створює умови для їх навчання, всебічного розкриття творчих здібностей.

Для забезпечення активного дозвілля молоді побудований відпочинково-оздоровчий комплекс у Карпатах. Це – унікальне за красою, оздоровчими можливостями й географічним положенням місце, придатне для відпочинку як у літній, так і в зимовий час.

Щорічно патроновані нами учні та студенти, які вивчають сучасну грецьку мову, матимуть змогу вдосконалювати свої знання в межах реалізації літніх освітніх і відпочинкових програм (організації шкільних таборів) та студентського обміну на літній період, із можливістю працювати в Греції.

Гнучкий графік дозволяє вибрати зручний час для занять – у будні та у вихідні дні.

Усі розшукані та віднайдені нами гарантовано забезпечуються:

o постійним доступом до вільного і невимушеного спілкування;

o проживанням у корпусі, обладнаному навчальними і спальними кімнатами, бібліотекою, читальним залом, кухнею;

o безкоштовним харчуванням.

ЗА ДЕТАЛЬНІШОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА АДРЕСОЮ:

58004, м. Чернівці, вул. Краматорська, 1-В,

тел.: (0372) 51-53-64; +38050-204-75-30, +38096-069-78-80.

АОКБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299 ЕДРПОУ 14360570,

р/р 4149.6293.9417.8271 (UAH);

4731.2191.1095.6707 (EUR);

4731.2191.1112.5336 (USD)

Електронна адреса: E-mail: cpbi@meta.ua;

Website: http://www.cpbi.info; Skype: cpbi;

Instagram: https://instagram.com/institut1999/;

VKontakte: https://vk.com/id258406645; Twitter: https://twitter.com/cpbi1827

Facebook: https://facebook.com/cpbi1827/; https://www.facebook.com/1CPBI/.