Вхід

Реєстрація

Реєстрація

Зареєструватись Вернутись

Відновлення паролю

Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти, на яку ми вишлемо лист для відновлення паролю.
Відновити Згадав

ВІДПОЧИВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС У КАРПАТАХ

ВІДПОЧИНОК У МАЛЬОВНИЧОМУ МІСЦІ КАРПАТ

У 2018 році побудований в горах Карпатах, духовно-просвітницький та відпочивально-оздоровчий комплекс загальною площею 300 м2. Урочище “Затинь”, Чернівецька обл.

УНІКАЛЬНЕ МІСЦЕ КАРПАТ –УРОЧИЩЕ “ЗАТИНЬ”

У мальовничому місці Карпат, в урочищі “Затинь”, споруджена садиба, де створені необхідні умови для гірського відпочинку впродовж усього року.

Садиба огорнена густими лісами та стрімкими гірськими схилами, розташована в місцевості, яка вважається однією з найбільш екологічно чистих карпатських місцин.

Це – унікальне за красою, оздоровчими можливостями й географічним положенням місце, придатне для відпочинку як у літній, так і в зимовий час.

МАЛЬОВНИЧІ ЛІСОВІ КРАЄВИДИ –ІДЕАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

Цілюще гірське повітря та мальовничі лісові краєвиди створюють ідеальні умови для відпочинку.

Тут можна помандрувати навколишніми гірськими вершинами, побувати біля водоспадів, гірських річок, порибалити на кришталево чистих водоймах із райдужною і струмковою фореллю, сходити по гриби, поласувати поживними лісовими ягодами або просто прогулятися зеленим, чистим лісом.

КОМПЛЕКСНЕ ПРИРОДНЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ЗМІЦНЕННЯ ОРГАНІЗМУ

Цілюще гірське повітря, заспокійливий гомін лісу, річок, природне середовище Карпат, загалом, сприятимуть загальному зміцненню організму, створять необхідні умови для його комплексного природного оздоровлення.

А естетично незабутнє, релаксуюче-умиротворююче позитивне душевне налаштування буде гарантоване завдяки унікальній можливості панорамного огляду вражаючих краєвидів, напрочуд красивих природних візерунків гірського ландшафту.

ВІДПОЧИНОК УПРОДОВЖ УСЬОГО РОКУ

Карпатська природа – це прекрасне поєднання гір і пейзажів узлісь, полонин та лісів, привабливе і влітку, і взимку.

Завдяки вдалому розташуванню і відповідним природним кліматичним умовам сніг тут випадає рано.

В цій гірській місцевості надзвичайно вдале й природне розташування безлічі схилів, які ідеально підходять для катання на лижах, санках, сноубордах чи сноутюбах.

Оздоровлення та відпочинок у садибі можливі впродовж усього року.

Першочерговим є прийом соціально вразливої молоді, дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей, сиріт та інвалідів. 

Відпочиваючі забезпечуються триразовим харчуванням і житлом з усіма побутовими зручностями.

ЕКСКУРСІЙНІ ТУРИ ПЕРЛИНАМИ ЧЕРНІВЦІВ І БУКОВИНСЬКИХ КАРПАТ

Пропоновані програми відпочинку – це завжди захоплююче та цікаве поєднання пізнання краси Богом створеної природи, буковинського архітектурно-мистецького колориту й науки, спрямовані на розширення світоглядних обріїв, отримання нових вражень і знань, здобуття важливих духовних орієнтирів, які допоможуть досягти вагомих успіхів у діяльному, практичному житті.

У ХОДІ ЕКСКУРСІЙНО – ВІДПОЧИНКОВИХ ПРОГРАМ ПРОПОНУЄТЬСЯ :

ПАЛОМНИЦТВА СВЯТИНЯМИ БУКОВИНИ

Ознайомлення з пам’ятками духовної історії столиці Буковини – Чернівців, відвідування резиденції Буковинських митрополитів, монастирів і храмів області й самого міста, огляд старовинної архітектури австрійського та румунського періодів.

Ознайомлення з цікавими історичними фактами нашого релігійного минулого. Розповідь про видатних діячів Буковинського краю.

ЕКСКУРС У СФЕРУ ДУХОВНОСТІ, ОСВІТИ, МОВИ Й КУЛЬТУРИ, МОЖЛИВОСТІ ВІДПОЧИНКУ В ГРЕЦІЇ

Зустріч і спілкування з науковцями Грецького інституту візантійської і новогрецької філології, історії та культури, які ознайомлять з історією Візантії, її культурною та духовною спадщиною.

Захоплюючий наочно-інформаційний екскурс про святині та подвижників Афону, вищі навчальні заклади Греції, умови та перспективи безкоштовного навчання для українських студентів.

Можливість почути та вивчати сучасну й давню грецьку мови, отримати практичні поради: зокрема, як потрапити в літній табір у Греції або ж стати учасником студентського обміну на літній період, щоби попрацювати в Греції.

ДУШПАСТИРСЬКІ ДІАЛОГИ

Знайомство з духовно досвідченими священиками – професорами Чернівецького православного богословського інституту.

Обговорення з ними широкого кола питань, які цікавлять сучасне суспільство; можливість отримати відповідні практичні поради, почути настанови, що допоможуть віднайти правильний шлях у житті, зрозуміти власне покликання, з’ясувати як досягти своєї життєвої мети.

Iндивідуальне спілкування на важливі духовні теми дозволить кожному безпосередньо, вільно і невимушено ставити питання та отримувати на них вичерпні відповіді, розповісти про особисті життєві проблеми, відкрити свою душу і почути дієві поради щодо їх позитивного вирішення.

Живе спілкування у формі діалогу, обміну думками, дискусій дає можливість молодим людям обговорювати важливі суспільні та особисті проблеми, можливості надання допомоги та реальної підтримки, найрізноманітніших форм спільної харитативної (благодійно-милосердницької) діяльності та служіння ближнім.

ДУХОВНЕ ЖИТТЯ ПІД ЧАС ВІДПОЧИНКУ

Духовна частина перебування на відпочинку складається з: вечірніх та вранішніх молитов у храмі , спільної молитви перед та після трапези, одногодинного заняття за духовною програмою.

А також інших заходів. У вихідні та святкові дні відправляються Божественна Літургія.

Молодь ознайомлюється з християнським віровченням і виховується в дусі традиційних моральних цінностей Православ’я.

Навчається доброті, людяності, чуйності, плекання християнських чеснот: віри, надії, любові, терпіння, смирення, стримання, лагідності, безкорисливості, працелюбності, а також наполегливості, відповідальності, порядності, справедливості, співчутливості, вірності, благочестю, повазі, чесності й, загалом, усецілої християнської моральної чистоти.

ЕКСКУРСІЇ ТА АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК У КАРПАТАХ

Чудова нагода активного відпочинку в мальовничих Карпатах, подорожування і комфортного проживання в оточенні живої гірської природи.

Тут можна почути чарівний пташиний спів, побачити лісових тварин, побувати на форельному господарстві з вирощування і розмноження рідкісних видів цієї риби.

Гарно й незабутньо провести час на річках Сирет, Лекече, Лопушна, Чемернар (з їхніми водоспадними притоками), піднятися до витоків деяких із них у гущі гірських ущелин, оглянути ландшафтні заказники із мережею мальовничих водоспадних каскадів Буковинських Карпат, втамовувати спрагу із цілющих джерел на територіях національних заповідників, заповідних урочищ, побачити чимало вражаючих своєю красою геологічних та карстово-спелеологічних пам’яток природи. 

А все це разом – прекрасна нагода омріяного багатьма активного здорового відпочинку на свіжому гірському повітрі з походами через гірські хребти, полонини й ліси, можливість їх панорамного огляду, цікаві зустрічі з місцевими жителями, які готові щедро ділитися своїми захоплюючими розповідями про життя гуцулів, їх культуру, побут і традиції.

Крім того, кожен зможе почути славнозвісні буковинські мелодії і пройнятися змістом гуцульських пісень, відчути ті давні пісенні корені, на яких зростали видатні українські співаки та композитори.

ЦІКАВІ ЗУСТРІЧІ В КОЛІ ОДНОДУМЦІВ

Знайомство з молоддю інших регіонів України, налагодження товариських стосунків з однодумцями.

Прекрасна нагода заручитися надійною підтримкою і сприянням від духовних осіб, молодих людей, які завжди намагатимуться допомогти чи просто бути поруч у прикру життєву хвилину, розділити сумні й радісні моменти в житті.

ЗАПРОШУЄТЬСЯ ПРАВОСЛАВНА МОЛОДЬ З УСІЄЇ УКРАЇНИ.

За детальнішою інформацією звертатися за адресою:

58004, м. Чернівці, вул. Краматорська, 1В, тел: (0372) 51-53-64; +38050-204-75-30, +38096-069-78-80. Електронна адреса: cpbi@meta.ua; http://www.cpbi.info; Skype: cpbi; VKontakte: https://vk.com/id258406645; https://twitter.com/cpbi1827; Facebook: https://www.facebook.com/cpbi1827/; https://www.facebook.com/1CPBI/.