Вхід

Реєстрація

Реєстрація

Зареєструватись Вернутись

Відновлення паролю

Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти, на яку ми вишлемо лист для відновлення паролю.
Відновити Згадав

Всеукраїнський православний молодіжний центр

Інформаційний бюлетень №1

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР
НАЛАГОДЖУЄ ТА КООРДИНУЄ ЗВ’ЯЗКИ МОЛОДІ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ, ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТА МІЖНАРОДНОМУ РІВНЯХ СПІВПРАЦІ.

ДО УЧАСТІ ЗАПРОШУЄТЬСЯ ПРАВОСЛАВНА МОЛОДЬ З УСІЄЇ УКРАЇНИ.

За детальнішою інформацією звертатися за адресою:

58004, м. Чернівці, вул. Краматорська, 1В,
тел.: (0372) 51-53-64; +38050-204-75-30, +38096-069-78-80.

Електронна адресація:

E-mail: cpbi@meta.ua; Skype: cpbi;

Website: http://cpbi.info;

Facebook: https://facebook.com/cpbi1827/; https://facebook.com/1CPBI/;

Instagram: https://instagram.com/institut1999/;

Twitter: https://twitter.com/cpbi1827;

VKontakte: https://vk.com/id258406645;

QR code

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР

Громадська активність молодого покоління

Велика кількість ревнителів благочестя з середовища сучасного молодого покоління намагається всебічно виявляти власну громадську активність і свідомий підхід до свого майбутнього. Відрадно бачити, як багато тисяч молодих людей, що повірили в Ісуса Христа, прагнуть робити добро ближнім, допомагають своїм одноліткам стати на правильний життєвий шлях.

Молодь вибирає Ісуса Христа та життя за Євангелієм

Колись святий рівноапостольний князь Володимир і з ним вся Києво-Руська земля зробили свій цивілізаційний вибір, прийнявши віру Христову. Сподіваючись на допомогу Божу, кожен із трудівників на ниві молодіжного служіння покликаний докласти всіх зусиль, щоб усе більше і більше юних душ, виконуючи заповіт князя Володимира, здійснили свій особистий вибір на користь віри Христової та Євангельського способу життя.

Служіння молоді Церкві Христовій

Допомагати молодим людям використовувати безцінний дар юності для осягнення та святого виконання Божественних настанов, для засвоєння християнської культури і служіння ближньому – наш прямий обов’язок. Ми не маємо права допустити появи втраченого покоління і відповідальні перед Богом за те, щоб усі таланти, обдарування, прагнення нашого юнацтва послужили на благо Церкви Христової, Батьківщини та усієї світової спільноти.

Можливість живого спілкування воцерковленої молоді

Воцерковлені молоді люди прагнуть до живого спілкування, обговорення важливих суспільних та особистих проблем, можливості надання допомоги та реальної підтримки, найрізноманітніших форм спільної харитативної (благодійно-милосердницької) діяльності та служіння ближнім.

Координація роботи православної молоді

Одним із ключових завдань Всеукраїнського православного молодіжного центру є віднайдення всіх обдарованих, надзвичайно творчо активних та ініціативних, реально спраглих до посиленої праці та успішного розвитку на ниві благочестя молодих лідерів. Лише знайшовши у молодіжному середовищі людей з лідерськими якостями, щиро пломеніючих вірою та благочесним ентузіазмом, можна об’єднати та спільними зусиллями успішно координувати роботу православної молоді нашої держави.

Міжнародне молодіжне співробітництво

Окрім того, доконечно необхідним є розвиток міжнародного молодіжного співробітництва з православними молодіжними організаціями інших країн. В умовах украй мінливого та світоглядно плюрального сьогодення, коли на традиційні християнські цінності ведеться безпрецедентна, чітко зорієнтована атака й боротьба, православній молоді різних країн необхідно об’єднуватися і діяльно співпрацювати заради збереження християнського благочестя та його автентичного відтворення в майбутньому. Саме тому ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР знаходиться в процесі набуття членства в міжнародних православних союзах: «Синдесмос» – міжнародне об’єднання православної молоді, «Десмос» – міжнародне об’єднання православних скаутів (слідопитів), European Students’ Union, яке об’єднує національні студентські спілки усіх європейських країн.

Основною метою
Всеукраїнського православного молодіжного центру є:

Створення координаційного центру

Накопичення, узагальнення й поширення досвіду діяльності віруючої молоді. Потрібен координаційний центр, який міг би збирати, узагальнювати й поширювати необхідний позитивний досвід.

Проведення зустрічей молодіжних груп

Організація спілкування православної молоді у формі діалогу, обміну думками, дискусій. Проведення круглих столів, конференцій, обговорення важливих для православної молоді питань у засобах масової інформації. Проведення зустрічей молодіжних груп та об’єднань з церковними ієрархами, відомими богословами, священнослужителями Української Православної Церкви.

Організація православного молодіжного видавництва.

Створення спільного інформаційного простору для молодих православних людей. Організація православного молодіжного видавництва, яке б випускало газети, часописи, книги для молоді. Створення, накопичення та збереження всієї необхідної для роботи інформації на власному сервері в електронній мережі, розробка спільних радіо- і телепередач, веб-сайтів.

Налагодження контакту з невоцерковленною молоддю

Налагодження контакту та вихід в інформаційний простір невоцерковлених молодих людей та тих, які ще не долучені до Церкви Христової. Брати активну участь у роботі засобів масової інформації, орієнтованих на молодіжну аудиторію, цілі й завдання яких не суперечать церковній діяльності.

Облаштування відпочинково-оздоровчого осередку для молоді

Організація дозвілля для молоді, які хочуть брати активну участь у церковному житті. Багато молоді які, думаючи про свій відпочинок, стикаються з проблемою бездуховності оточення, до якого можуть потрапити у світському будинку відпочинку, приміському таборі. Піклування про створення дозвіллєво-відпочинкових заходів і всіх належних умов для бажаючих організувати повноцінний молодіжний чи родинний відпочинок.

Створення умов для православного виховання молоді

Створення умов для всебічного розвитку молодого покоління. Сприяння щодо надання молоді можливостей відвідувати заняття гуртків, спортивних секцій, інтелектуальних і мистецьких клубів, де здійснюється православне виховання.

Координація діяльності православної молоді

Координація діяльності молоді у православних громадах. Допомога в організації такої координаційної діяльності на єпархіальному та загальноцерковному рівнях.

Духовна опіка молодіжних організацій

Створення можливостей для духовної опіки молодіжних організацій, груп та об’єднань, які вже існують, бажаючи перебувати під омофором Української Православної Церкви.

Прививання любові до церковних богослужінь

Залучення молоді до участі в богослужіннях й активного парафіяльного життя. Заохочення до регулярного відвідування уставних богослужб. Плекання та усвідомлення життєво важливої необхідності живого молитовного спілкування з Богом, через яке втамовується духовний голод і спрага, пробуджуються релігійні почуття, відроджується духовне життя. Повернення молоді до давніх православних релігійних традицій, які побутували в Київській Русі ще з часів прийняття християнства.

Християнське виховання молоді

Виховання молоді в дусі традиційних моральних цінностей Православ’я. Навчання доброті, людяності, чуйності, плекання християнських чеснот: віри, надії, любові, терпіння, смирення, стримання, лагідності, безкорисливості, працелюбності, а також наполегливості, відповідальності, порядності, справедливості, співчутливості, вірності, благочестю, повазі, чесності й, загалом, усецілої християнської моральної чистоти.

Допомога молоді в отриманні високоякісної освіти

Сприяння та всебічна підтримка соціально вразливої молоді: сиріт, напівсиріт, малозабезпечених молодих людей, які не мають змоги отримати якісну освіту через відсутність матеріальних і фінансових можливостей, навчатись у провідних вітчизняних і закордонних навчальних закладах.

Сприяння сім’ям у вихованні молодого покоління

Проведення соціальних, культурних заходів, акцій для дітей і молоді з малозабезпечених, багатодітних, неповних сімей, сімей з прийомними та усиновленими дітьми. Організація відпочинку та оздоровлення.

Для досягнення своєї мети
Всеукраїнський православний молодіжний центр:

Налагоджує діяльність православної молоді на міжнародному рівні

Сприяє створенню умов для налагодження культурних зв’язків між православною молоддю України та інших країн світу.

Підтримує та реалізує молодіжні духовно-просвітницькі ініціативи

Сприяє створенню та практичної реалізації широкомасштабних молодіжних ініціатив, спрямованих на подолання вад наркоманії, пияцтва, тютюнопаління, статевої розбещеності, соціального сирітства, безпритульності та інших негативних аморальних явищ, які руйнують базові етичні підвалини існування, здорового розвитку сім’ї та всього суспільства.

Допомагає освітньо-виховним і просвітницьким організаціям

Надає фахову допомогу та підтримку зацікавленим організаціям, громадським об’єднанням і фізичним особам, які працюють у сфері духовно-морального виховання молоді.

Проводить різноманітні культурно-виховні проекти

Організовує проведення молодіжних фестивалів, семінарів, конференцій, з’їздів, фестивалів, конкурсів, конгресів, симпозіумів, таборів, зборів та інших культурно заходів (у тому числі і закордонних), що сприяють моральному та духовно-моральному вихованню молоді, зміцненню здоров’я і професійного самовизначення молоді.

Здійснює благодійну діяльність

Пропонує програми з підтримки соціально незахищених, осиротілих й малозабезпечених дітей, допомагає найбільш вразливим, потребуючим дітям і молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і не в змозі подолати їх самостійно.

Веде активну духовно-просвітницьку діяльність

Сприяє розвитку духовної освіти, науки, релігійного мистецтва, фізичної культури, спорту й туризму, пропагує здоровий спосіб життя. Піклується студентами та учнями різних навчальних закладів. Допомагає талановитій творчій молоді. Створює умови для їх навчання, всебічного розкриття творчих здібностей.

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ БОГОСЛОВСЬКИЙ ІНСТИТУТ –
вищий навчальний заклад, який здійснює підготовку:

Спеціальність “Православне богослов’я (теологія)”

бакалаврів зі спеціальності “Православне богослов’я (теологія). Перекладач новогрецької мови. Вчитель новогрецької мови. Вчитель богословських дисциплін та предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник ” (термін навчання – 4 роки);

магістрів зі спеціальності “Православне богослов’я (теологія). Перекладач давньогрецької та новогрецької мов. Викладач давньогрецької та новогрецької мов. Викладач богословських, філософсько-релігієзнавчих та суспільствознавчих дисциплін, предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Педагог-психолог ” (термін навчання – 2 роки). 

Дистанційна форма навчання

Освітньо-кваліфікаційний рівень “Бакалавр” – спеціальність “Православне богослов’я (теологія). Вчитель богословських дисциплін та предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник ” (термін навчання – 4 роки);

Освітньо-кваліфікаційний рівень “Магістр” – спеціальність “Православне богослов’я (теологія). Викладач богословських, філософсько-релігієзнавчих та суспільствознавчих дисциплін, предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Педагог-психолог ” (термін навчання – 2 роки).

Спеціальність “Іконописне мистецтво”

бакалаврів зі спеціальності “Іконописне мистецтво . Вчитель дисциплін у галузі мистецтвознавства. Вчитель богословських дисциплін і предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Художник-іконописець” (термін навчання – 4 роки);

магістрів зі спеціальності “Іконописне мистецтво. Викладач дисциплін у галузі мистецтвознавства та основ реставрації. Викладач богословських, філософсько-релігієзнавчих та суспільствознавчих дисциплін, предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Педагог-психолог. Художник-іконописець, реставратор. Експерт-мистецтвознавець” (термін навчання – 2 роки).

Спеціальність “Музичне мистецтво”

Бакалаврів музичного мистецтва зі спеціальності “Музичне мистецтво. Церковний спів. Керівник церковного хору. Вчитель церковного музичного мистецтва. Вчитель художньої культури, етики, естетики. Вчитель богословських дисциплін та предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Музикознавець” (термін навчання – 4 роки);

Магістра музичного мистецтва зі спеціальності “Музичне мистецтво. Церковний спів. Диригент церковного хору. Викладач церковного музичного мистецтва. Викладач методики музичного навчання, музично-теоретичних і диригентсько-хорових предметів. Викладач богословських, філософсько-релігієзнавчих та суспільствознавчих дисциплін, предметів духовно-морального спрямування. Богослов-дослідник. Педагог-психолог. Музикознавець” (термін навчання – 2 роки).

Прийом документів за дистанційною формою навчання здійснюється впродовж усього року.

Після закінчення терміну навчання студенти отримають диплом БАКАЛАВРА/BACHELOR і МАГІСТРА/MASTER європейського зразка. Здібні до наукової діяльності можуть продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі.

ПІДГОТОВКА АСПІРАНТІВ І ДОКТОРАНТІВ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ “ПРАВОСЛАВНЕ БОГОСЛОВ’Я”, “ІКОНОПИСНЕ МИСТЕЦТВО” ТА “МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО”

Після захисту наукової дисертації аспіранти отримують диплом ДОКТОРА БОГОСЛОВ’Я зі спеціальності “Православне богослов’я”, ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ/ДОКТОРА МИСТЕЦТВА зі спеціальності “Іконописне мистецтво” та “Музичне мистецтво”, а докторанти – диплом ДОКТОРА БОГОСЛОВСЬКИХ НАУК зі спеціальності “Православне богослов’я”, ДОКТОРА ЦЕРКОВНОГО МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА зі спеціальності “Іконописне мистецтво” та “Музичне мистецтво” ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА, визнаного в усіх країнах Європи.