Наступна зустріч: 27 вересня, 2021, 06:00.ЗАПРОШЕННЯ

МОЛОДІ НА ЗУСТРІЧІ У ПРАВОСЛАВНОМУ МОЛОДІЖНОМУ МІСТЕЧКУ В ЧЕРНІВЦЯХ (МІКРОРАЙОН “РОША”) 

 


У Чернівцях облаштовано молодіжний дозвіллєво-відпочинковий осередок у форматі ПРАВОСЛАВНОГО МОЛОДІЖНОГО МІСТЕЧКА. Саме тут відбуваються регулярні зустрічі православної молоді!Під час зустрічей Ви поринете в середовище активного, живого спілкування у формі діалогу, обміну думками, дискусій, що дасть можливіть обговорювати важливі суспільні та особисті проблеми, повноцінно розкрити всі позитивні грані себе, великий потенціал Богом дарованих здібностей кожного!!!З цією метою у Православному молодіжному містечку проводяться цікаві дозвіллєві, інтелектуально та духовно розвиваючі активності!Зокрема, Ви зможете:Ø  відчути радість спілкування у колі однодумців;

Ø  вивчати колядки, пісні (різні класичні та сучасні музичні твори);

Ø  переглядати та живо обговорювати християнські фільми;

Ø  брати активну участь у концертних програмах найрізоманітніших виховних заходів регіону.Все це та багато-багато іншого в комфортному середовищі християнської любові й доброти, справжньої дружби та взаємопідтримки. Ну і, звичаєво, такого традиційного для кафе (тільки цілком безкоштовнихJ): чаю й кави, смачної домашньої випічки та різноманітних смаколиків.Для приїжджої молоді з віддалених районів області є кімнати з усіма побутовими зручностями де можна зупинитися.Молодіжні зустрічі відбуваються щонеділі о 10:00 за адресою:58004, м. Чернівці (мікрорайон “Роша”), вул. Краматорська, 1-В (дорога до корпусу нижче будинку №1), заїзд із вул. Рибінської.

Тож запрошуємо всіх Вас, нашу небайдужу до духовно-творчого розвитку, активну молодь!Як доїхати?1-й спосіб: маршрутний автобус № 4, вул. Садова (біля парку Т.Г.Шевченка) до початку вул. Краматорська.

2-й спосіб: маршрутний автобус № 6, вул. Садова (біля парку Т.Г.Шевченка) до кінцевої зупинки вул. Заставнівська. Звідти перейти на вулицю Краматорську.

3-й спосіб: маршрутне таксі.58004, м. Чернівці (мікрорайон “Роша”), вул. Краматорська, 1-В,

заїзд з вул. Рибінської,

тел: (0372) 51-53-64; + 38050-204-75-30, + 38068-533-53-30.

Електронна адреса: cpbicpbicpbi@gmail.com;    http://www.cpbi.info;

Facebook: https://www.facebook.com/100044769255884;

Instagram: https://www.instagram.com/institut1999/.